#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Wed, 13 Nov 2019 08:39:30
Inloopdagen Lock- en Covermachines bij Dinie
2
Fri, 11 Oct 2019 18:49:37
5 Dolle Dagen bij Dinie!
3
Fri, 16 Aug 2019 19:40:41
Kom bij Dinie voor de nieuwe najaarscollectie stoffen!
4
Sat, 08 Jun 2019 14:13:37
Demonstratiedagen bij Dinie Kleine
5
Mon, 06 May 2019 19:45:17
3 dolle dagen bij Dinie!
6
Tue, 26 Mar 2019 08:50:38
Extra koopavond bij Dinie
7
Fri, 25 Jan 2019 20:19:17
Dinie staat op de Handwerkbeurs!
8
Fri, 21 Dec 2018 20:53:05
Eindejaarsopruiming bij Dinie
9
Fri, 05 Oct 2018 17:23:19
5 Dolle Dagen bij Dinie!
10
Fri, 24 Aug 2018 13:27:51
20% korting op de nieuwe najaarscollectie bij Dinie
11
Tue, 12 Jun 2018 17:38:12
13 juni - Dag van de naaimachine. Ook bij Dinie!
12
Fri, 25 May 2018 19:33:46
5 Dolle dagen bij Dinie!
13
Fri, 20 Apr 2018 19:27:14
Koningsdag aanbiedingen bij Dinie
14
Sat, 03 Mar 2018 14:06:40
Korting op de voorjaarstoffen bij Dinie
15
Sun, 25 Feb 2018 21:02:53
Beursaanbiedingen van Dinie
16
Sun, 28 Jan 2018 12:29:33
De voorjaarsstoffen zijn weer binnen bij Dinie


 

 

 

Nieuwsbrief



Ontvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi