Pagina 1 van 2
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Fri, 01 Apr 2022 18:57:08
35 jaar! Naaimachines Dinie Kleine heeft wat te vieren!
2
Fri, 25 Feb 2022 19:08:28
20% korting op de nieuwe voorjaarscollectie bij Dinie
3
Fri, 04 Feb 2022 15:03:25
Handwerbeurs aanbiedingen bij Dinie!
4
Fri, 31 Dec 2021 09:13:33
Oudejaars aanbiedingen bij Dinie!
5
Fri, 31 Dec 2021 09:00:38
Oudejaars aanbiedingen bij Dinie!
6
Fri, 19 Nov 2021 19:18:37
Super Black Friday bij Dinie!
7
Fri, 22 Oct 2021 18:32:41
3 dolle dagen bij Dinie!
8
Fri, 24 Sep 2021 18:21:34
Babylock demonstratiedagen bij Dinie
9
Fri, 27 Aug 2021 18:22:11
Nieuwe Najaars Collectie modestoffen bij Dinie
10
Fri, 28 May 2021 18:27:45
Opruiming bij Dinie
11
Mon, 25 Jan 2021 15:09:26
Wij zijn bereikbaar! - Dinie Kleine Naaimachines
12
Mon, 14 Dec 2020 19:17:39
Corona maatregel bij Dinie
13
Fri, 11 Dec 2020 20:15:08
Oudejaars aanbiedingen bij Dinie
14
Thu, 26 Nov 2020 11:01:31
Black Friday bij Dinie!
15
Fri, 02 Oct 2020 19:17:47
5 Dolle Dagen bij Dinie!
16
Fri, 21 Aug 2020 19:06:41
Nieuwe Najaars Collectie modestoffen bij Dinie
17
Wed, 22 Jul 2020 18:47:47
Scherpe Babylock aanbieding bij Dinie!
18
Fri, 05 Jun 2020 18:27:20
Babylock demonstratiedagen bij Dinie!
19
Thu, 26 Mar 2020 07:54:20
Extra service bij Dinie! Vanwege de nieuwe maatregelingen.
20
Fri, 21 Feb 2020 20:20:12
Extra koopavond bij Dinie!


 

 

Nieuwsbrief



Ontvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi